Červenec 2013

Rozhodnutí + novinky

3. července 2013 v 16:09 | Simík |  O blogu
Tak Vás po pár měsících zase zdravím:) Protože jsou prázdniny, tak mám trochu času a protože jsem doma, tak mám i internet:) Rozmyslela jsem se tedy, co bude dál s blogem. Většinu těchto prázdnin budu nejspíš na chalupě, kde však internet nemám, proto tento článek bude asi zas na delší dobu posední. No a ze zkušeností z milulého školního roku zas vím, že se pak k blogu asi moc nedostanu. Navíc po prázdninách nastupuju do druháku (na střední, kdyby to někomu nedocvaklo:D) takže fakt nevím, jak to budu mít s volným časem. Konečné rozhohnutí tedy zní: O prázdninách mě tu moc nečekejte a pak jsem myslela, že bych tu třeba vždy na konci měsíce podala nějakou zprávu o tom jak se mám, co dělá Nellinka atd. Blog tedy bude v polovičním provozu... co vy na to?

Jinak já se mám fajn, jako vždy na začátku prázdnin:) Nella je taky v pořádku... tedy akorát dnes jsme byli u veterináře na preventivním očkování, ale zvládla to v pohodě. Dostala doma mňamku a ani není uražená nebo zakřiknutá. Normámně běhá a ani se na mě nezlobí:) Dolejzá:D Nellča samozřejmě jezdí na chalupu také. Má tam úplně stejnou klec jako doma + venkovní ohrádku asi 1 m dlouhou a 0,5 m širokou + ještě asi každý druhý den běhá pod dozorem navolno po zahradě:)

Ještě jsem Vám chtěla říct, že na stránkách kralici.cz je nový článek o králičím cestování (jakou vybrat přepravku, jak králíčka připravit na cestu atd.). To by se myslím mohlo někomu hodit:)