Duben 2013

Novinky 7.4. 2013

7. dubna 2013 v 13:53 | Simík |  O blogu
Zdravím:) No.. to je tedy doba od předchozího článku co? Vlastně ani nevím, proč se to tu pozastavilo. Nejdřív to byla nemoc, kdy mě bolest hlavy a rýma nedovolily sedět u počítače a pak asi lenost a nechuť. Už si říkám asi 14 dní, že se Vám ozvu a dokopala jsem se k tomu až teď.

A co napsat? Takže: Nellinka se má dobře. Je hrozně přátelská, pořád by se jen mazlila. Neustále za mnou běhá, plete se pod nohama, šťouchá do mě čumáčkem a otravuje:) A já se mám taky dobře. Sice toho mám hodně do školy a musím se učit na písemky, protože je na vylepšení známek jen pár měsíců. Pak zas budou maturity a to je prý celkem blázinec, protože učitelé mají hodně práce a budou se věnovat samozřejmě více maturantům než nám, takže něco asi odpadne a budou různé výlety, zájezdy atd.
Tak už dost o škole..:D Jinak se těším na jaro (kdo ne že?) a Nellinka rozhodně taky. Pampelišku neměla už půl roku, tak se celkem těším až jí zas bude nadšeně chroupat:)

To je tedy asi vše o mě a teď k blogu. Nevím, jestli to tu mám zas rozjet. Nědky mi blog chybí, ale jindy se mi zas nechce psát. Taky nevím jestli budu mít čas. Proto budu ráda za váš názor v komentářích. Pokuď tu nikomu nechybím, tak samozřejmě nemá cenu se tu o nějaké znovuzrozrní blogu pokoušet, že?