Únor 2013

Jarňáky + novinky

24. února 2013 v 15:58 | Simík |  Simík píše...
Ahoj:) To už jsem tu dlouho nebyla co? Tento týden se mi vůbec nechtělo psát a tak jsem se prostě nenutila a píšu až teď, když mám náladu:) A jak jsme se s Nellinkou poslední týdny měli?:)
Předminulý týden jsem měla jarní prázdniny a tak jsme byly i s Nell na chalupě. Sních byl i u nás v údolí a tak jsem Nellinku ani nevypustila na zahradu... ještě by nastydla. Přes den jsme byli většinou lyžovat a mě to (kupodivu) dost chytlo, vážně mě to baví a to teprv začínám:) Doufám, že bych se mohla letos ještě na hory dostat, alespoň na víkend.
Možná, že si někteří pamatujete na Bertíka, tak ten už vůbec hubený není. Je to macatý kocour:) Zas se přišel podívat k nám a tak jsme mu dali trochu najíst:)

Po příjezdu domů byl zas normální týden... tedy až na čtvrtek. Měli jsme maturitní ples! Tedy jen představení prváků. Ale na to že nesnáším šaty a společenské boty mě to ani tak nevadilo. Myslela jsem, že budu trpět víc:D Nakonec jsem ale byla spokojená. A hrozně mě potěšila jedna kámoška:) Domů jsme se vrátili už v deset večer, takže to i šlo. No, prostě zážitek:)

Nellinka se teď má taky fajn. Před pár dny jí sice slzelo jedno očičko, ale už je to v pořádku. Měla to i milulý rok a nikdy se jí to nijak nezhoršilo a do druhého dne má chloupky okolo očí suché.
Tak to je (doufám) vše co jsem chtěla napsat:)

Vypěstujte si čerstvou travičku v květináči

10. února 2013 v 20:28 | Simík |  Tipy a rady (králíci)
Znáte to... venku je sníh, nic neroste a váš ušák jí jen granule nebo zeleninu ze supermarketu. Tak proč si nevypěstovat čerstvou travičku doma? Tento tip se hodí pro králíky, morčata, křečky i kočky (pro dobré zažívání). Hodně lidí ho asi zná, ale nazapoměli jste na něj letos?:)

Layout 09: Blue

3. února 2013 v 15:03 | Simík |  Layouty blogu

Tak, konečně je hotov:D To by jste netušili, kolik hodin a nervů mě to stálo. A to vypadá tak jednoduše, že? Ale poprvé jsem vytvořila lay s odkazy v záhlaví i s rozděleným menu, takže patří mezi ty složitější. Víc vám k tomu asi neřeknu, prostě my to dalo zabrat, ale teď už mám zas pár zkušeností navíc (díky layoutss:)). No, když se tak podívám.. on ten lay není zas tak hrozný ne?

Pro ty, co si chtějí objednt lay:
Hned po tom, co jsem udělala (výjmečně) lay Elmě, se na mě začli hrnout další objednávky a to i když je mám uzavřené.

Takže: 1) nemám čas a za 2) i obyčejná výroba laye je pro mě horor. Ano je to tak.. jsem nervózní, protože mi to nejde a trvá mi to vždy skoro celé odpoledne a já nechci strávit víkend u počítače.
Ale, kdyby mě to náhodou někdy zas chytlo a já dostala na grafiku náladu, tak budou ti, co se mě ptali dříve (Katy, Nikitta a Lady Pets) na řadě jako první.
Layouty tedy ode mě nečekejte, ale možná se vám někdy v budoucnu ozvu a lay vám vyrobím:)


Grafika - rozcestník

3. února 2013 v 14:05 | Simík
Grafiku najdete na mém druhém blogu:


[Dočasně pozastaveno]

Rubriky - rozcestník

3. února 2013 v 14:02 | Simík
---
---

Když se nedaří...

2. února 2013 v 17:30 | Simík
Ahoj. Píšu jen tak v rychlosti, protože mám na vás takovou prosbu. Pro ty co se vyznají v grafice: Právě jsem dodělala nový layout, dělala jsem ho s přestávkou dva dny (dorhomady víc jak dvě hodiny) a při vložení písma se mi vždy hrozně ztratí kvalita. Stalo se mi to už při výrobě jednoho layoutu a pak si při klikačce pro Elmu, takže to není krátkodobý problém. Vždycky se s něčím piplám a pak při sloučení vrstev nebo při nahrávání na blog (to právě nevím přesně) se stane chyba, layout vypadá příšerně a je rozkostičkovaný. Nevíte tedy někdo, co dělám špatně?