Leden 2013

Králičí dorozumívání a řeč těla

23. ledna 2013 v 21:26 | Simík |  Začínáme s králíkem

Máte doma ušáka a někdy přesně nerozumíte jeho chování, přemýšlíte nad koupí králíčka a nebo jste jen zvědavý? Tak jste tu správně:) Dnes se přiučíme novému jazyku a to králičímu. Protože vzájemné porozumění je při soužití s ušákem hodně důležité.

Změny v Affs

20. ledna 2013 v 18:35 | Simík |  SB

Ahoj:) Poslední dobou jsem přestala spravovat Affs, takže tam mám plno neaktivních a zrušených blogů. Nebojte kontrola nebude, na to já nejsem:) Jen o každém něco napíšu a prosím všechny,
které zmíním, aby napsaly pod článek komentář.

Nikitta- Známe se dlouho, nechávám
Ferdyna- Taky se známe dlouho, má králíčka:)
Kačka- Prosím o větší aktivitu
ElliQ- Tady není co řešit:)
Katy- Dobrý začátek, nové affs
Clara- Zatím se moc neznáme, nové affs
↑ Tyto všechny si určitě nechávám
...
Fík a Zuzka- Nenašla jsem u tebe žádné spřátelené blogy, tak nevím, jestli mě v Affs máš. Ke mně moc nechdíš, tak napiš jestli chceš být affs nebo ne.
Petiline- Zrušený blog. Neznáte někdo nový?
sophies- pozastavení / neaktivní
Teddy- Doufám, že už si se nadobro vrátila na blog:)
Mišenka- Neaktivní
Vivienn- Neaktivní
Míša- Asi zas neaktivní
Denny- Už mě smazala
Sieny- Neaktivní
Lady Pets- Je na tobě, jestli chceš být affs
Nellynka- pozastavení
Luci a Meggie- neaktivní
Nikinka171- neaktivní

Je to škoda, že mám tak málo affs, co mají králíčka. Pro koho mám pak psát králičí články? Tak Vás všechny, co si to teď čtete prosím, lestli znáte nějaký blog, jehož majitel má králíčka, napište mi ho do komentářů.

Poduď ne a znáte nějaký jiný zvířecí blog se sympatickou adminkou/adminem (třeba váš oblíbený), tak mi ho prosím taky napište. Hledám nové přátele, protože mi affs trochu prořídne. Děkuji:)

Toulat se..

12. ledna 2013 v 14:44 | Simík |  Můj deníček
Ahoj. Jo žiju:)
Tento týden jsme měli ve škole takový volnější, protože se dělají talentovky a tak jsme často chodily na různé akce (aby jsme ve škole nepřekáželi:D). Třeba v pátek jsme byli na jedné přednášce. A protože skončila už v jedenáct dopoledne a my mohli rovnou domů, vzala jsem to procházkou k vyhlídce na Nuselský most. Je fajn mít spoustu času, celý výkend před sebou a náladu se jen tak toulat:)

Vánoce 2012

1. ledna 2013 v 19:22 | Simík |  Nellinka- deníček
Ahoj:) Po Vánoční pauze se vám zas hlásím. Snad chápete, že jsem nechtěla strávit svátky na počítači.
Někdo jste se už ptal na to, co jsem dostala pod stromeček. Ale protože jsem větší a dražší dárky dostávala minulé Vánoce: V roce 2009 jsem měla nejúžasnější dárek a to Nellinku:) Rok na to notebook a tak mobil. Tak jsem letos nic drahého nechtěla (i když ta zrcadlovka by se hodila:D ...tak třeba příště).
Takže, dostala jsem někakou tu drogerii, oblečení, žehličku na vlasy, voňavku elite models, cestovní pouzdro na notebook, měkoučký botky na zimu, peníze a spoustu maličkostí:)
A protože je tento blog hlavně o Nellince, tak jsem vám to,