Červen 2012

Tak, už to opravdu skončilo...

29. června 2012 v 20:38 | Simík |  Simík píše...
"Devět let uplynolo jako voda a my se tu dnes s vámi loučíme..." Tak nějak začínal náš proslov do rozhlasu, který jsme jako správní deváťáci napsali. Ale je to opravdu možné? Kolikrát jsem se ve škole trápila a už se nemolha dočkat až s té pitomé školy vypadnu. Ale teď? Během jedné hodiny jsme se všichni rozešli a s některými se třeba už v životě neuvidím. Samozřejmě budem dělat třídní srazy, ale kdo ví. Moc jako kolektiv jsme nefungovali.

Do té školy jsem chodila devět let..Celé dětství, pořád na stejnou školu, devět let stejná cesta. A teď mám jít za dva měsíce mezi úplně nové lidi do nového prostředí? Ano teším se, protože mám šanci začít znovu, líp. Ale přeci jen, nová škola mě trošku děsí. Tím se ale teď nechci trápit, na to budu mít čas poslední týden prázdnin:D

No co ještě napsat? Zítra vyrážím směr chalupa a doma v Praze budu asi velice nepravidelně, takže čekejte menší aktivitu a omluvte mě že nebudu komentovat vaše články.

Přidávám písničku, kterou jsme si vybrali jako poslední zvonění. (Znáte to ne. Pustí se do školního rozhlasu, všechny děti vám podél schodů udělají "špalír", tleskají a vy scházíte jako třída po schodech dolů, naposled...


Tak sbohem základko, sbohem všechny špatné i krásné zážitky. Teď je čas jít dál a udělat maturitu:D

Amazing bunny tricks

22. června 2012 v 14:41 | Simík |  Videa-králíci
Já vím, že to tu poslední dobou dost zanedbávám... Měla jsem v plánu článek na téma- první týdny králíčka v novém domově, ale nějak nebyl čas. Teď zas za chvilku frčím na chalupu, takže přidávám jen video.
Znám ho už dlouho a myslím, že ti králíci jsou opravdu úžasní:) No kolik králíků umí dát v basketu koš nebo dělat slalom zemi nohama?:)
Já jsem ten slalom Nellinku učila, ale nějak to nešlo:D


Video: Nellinka ve skalce

11. června 2012 v 17:33 | Simík |  Nellinka- videa
Tak jsem udělala první, aspoň maličko upravené video:) Trochu jsem si včera hrála v movie maker a boužel až dnes zjistila, že mi na to Lady Pets udělala návod. Za co jí moc děkuju, určitě někomu pomůže:) Vím, že ta kvalita videa není nic moc, ale původně jsem ho nechtěla ani zveřejnit. Pak jsem si ho vybrala jen kvůli tomu, abych se naučila s novým programem, takže tak no..x)


Layout: Můj ušatý svět...

8. června 2012 v 13:25 | Simík |  Layouty blogu

A je tu nový lay:) Není ale úplně takový jaký jsem si představovala a tak možná udělám brzy nový.
P.S. Pozastavení pořád trvá.