Květen 2012

Další víkend v přírodě

28. května 2012 v 17:15 | Simík |  Fotky Nelly
Zdravím:)
Tak jsme zas byli na chalupě..no kdo by nechtěl aspoň na víkend vypadnout z města, sednout si na zahradu, slunit se a po boku mít ohrádku s králíkem:)
Co dodat? Snad už jen pár fotek pro představu:)

Když jsem "na volno" panička mě hlídá...

Že by?

24. května 2012 v 16:41 | Simík |  O blogu
Tak jsem (snad) vyřešila můj Photoshopový problém s malým písmem. Zdá se, že to byl špatný poměr pixelů na palec (že nevíte o co go? No já moc taky ne, ale zjistila jsem, že tam má být číslo 27 a né 1 jak jsem měla já). Ještě se musím domluvit z jedním chlápkem na lide.cz, který mi pomáhá v grafické diskusi, protože to pořád není ono. A jestli se to opravdu v pořádku vyřeší, udělám tady i na mém druhém blogu navý layout, na který se už těším:)

Nejde PC, nejde PS...Ještě něco?

22. května 2012 v 17:32 | Simík |  O blogu
Zdravím, no..takže hned vysvětlím. Je o to, že už mě delší dobu (asi měsíc) zlobí notebook. Někdy se prostě nechce zapnout a když už se tedy zapne, tak strašně dlouho nabíhá. Někdy čekám na internet i půl hodiny a to přísahám, že nekecám. Ale někdy naběhne za 3 minutky.. je to různé, jeden den je v pořádku, druhý den zas nechce spolupracovat. Poslední dobou ale převažeje ta druhá možnost + teď mi ještě nefunguje Photoshop, vlastně jen písmo a styly, ale stejně. Písmo v Photoshopu má jen pár milimetrů a nejde zvětšit i když je velikost na maximum:/ Daysy mi řekla, že se jí to taky stává a spraví to restartování počítače. Mě se to nespravilo a trvá to už asi 4. den:/

No bóže, řeknete si, tak jí nejde PS, ale když mě ta grafika tak baví a navíc jdu na grafickou školu (ale na trohu jiný obor).
Takže jestli máte někdo zkušenosti- rada by se hodila, díky.

Notebook hlásí, že chce vyměnit baterii. Tak dobře, koupíme novou..za 1500Kč. A když ani to nepomůže mému nemocnému a pomalému noutu, tak přeinstalujem celý operační sistém tj. všechny fotky, soubory, programy...atd. se smažou, prostě jako když si koupíte úplně nový počítač. Já už jsem smířená s tím, že všechno půjde do hajz...pardon. Taky se často přehřívá..no třeba se to tím spraví.

Váš trochu zklamaný, trochu naštvaný a trochu nedočkavý Simík.

Králíci a morčata?

16. května 2012 v 15:46 | Simík |  Začínáme s králíkem

Hodně lidí si myslí, že soužití králíka a morčete je naprosto bezporoblémové a v pořádku. Já Vás ale přesvědčím o opaku.

Info 05

6. května 2012 v 20:29 | Simík |  O blogu
Mám teď méně času na blog a tak se dostávám aspoň k napsání infa. Více času věnuji mému grafickému blogu. Mám trochu fofr, protože ta chce Layout, ta zas menší grafiku, sem musím poslat úkol do soutěže a tak dále:D Ale mě to baví a grafiku dělám ráda, takže jestli ode mne něco chcete, mrkněte sem: www.simik-graphic.blog.cz

A co Nellča? Dnes jsem byla v Obi a tam prodávají granule na váhu. Za čtvrt kila jsme zaplatili asi 14 Kč. Normálně mě půl kila stojí 60 Kč. Tak nevím, jestli nejsou nějaké nekvalitní:/ Ale voní vojtěškou a trávou a taky nejsou uměle barvené. Složení tam ale napsané nebylo. Tak uvidíme jestli Nellinka jejich konzumaci přežije:D Né, to je sranda. Moc jí chutnají:D

Jarní dotek slunce

2. května 2012 v 16:32 | Simík |  Fotky Nelly
Druhá várka fotek z víkendu (nebojte už poslední:D). Tentokrát z veknovní ohrádky. I tam se Nellče líbí, ale víc jí asi baví běhat navolno:))
(Já vím, je tam to pletivo. Trochu vadí, ale co se dá dělat..x)


V zeleni

1. května 2012 v 14:48 | Simík |  Fotky Nelly
Prodloužený víkend jsme strávili na chaloupce. Nellinka byla samozřejmě s námi:) Bylo opravdu nádherné počasí, svítilo sluníčko, bylo teplo a všude rostly pampelišky a sedmikrásky:) A tak jsem vzala Nellču na zahradu. Za ty čtyři dny byla Nella venku asi šestkrát. A moc se jí to líbilo:) Ze začátku běhala opatrně a pomalu, ale pak zjistila, že jí vlastně nic nehrozí a že ta tráva je krásně měkoučká a že se dá jíst:) Pak už skákala radostí, házela prdelkou ve vzduchu a běhala sprint tak rychle, až jsem se bála, že jí neuhlídám:D
Vzniklo i spoustu fotek. Já sem dám, ale jen část: